O FRIMIE

Aranżacja wnętrz

Od ponad 25 lat tworzymy wyjątkowe wnętrza biurowe i hotelowe spełniające wszystkie wymagania naszych Klientów. Kładziemy ogromny nacisk na indywidualne podejście do realizacji, ponieważ każda powierzchnia biurowa i każdy klient wymaga specyficznych rozwiązań. Tworząc aranżacje wnętrz, skupiamy się nie tylko na samym wyglądzie, ale również ergonomii i zasadach bezpieczeństwa. Pragniemy stworzyć wygodne miejsce pracy. Takie, które tworzy miłe skojarzenia i wspomnienia. Nieustannie poszukujemy nowych produktów, technologii i wzornictwa. Jesteśmy na bieżąco z trendami i rozwiązaniami stosowanymi w wyposażeniu biur.

Meble biurowe, a w szczególności ergonomiczne fotele obrotowe, zapewnią odpowiedni komfort użytkowana połączony z wyjątkową trwałością. Wieloletnia współpraca z czołowymi producentami mebli biurowych spowodowała, iż staliśmy się ich autoryzowanymi partnerami. Jednak zakres naszej działalności nie kończy się na biurach. Aranżacja wnętrz obejmuje również recepcje hotelowe. Proponujemy zarówno zagospodarowanie przestrzeni, jak i kompleksowe wyposażenie recepcji.

Meble biurowe i hotelowe – projekt, wizualizacja, montaż 

Wiemy, jak ważny jest dla Państwa czas. Dlatego też oferujemy usługi kompleksowe na każdym etapie aranżacji wnętrza biura lub hotelu. Doradzamy w kwestii wyboru umeblowania. Opracujemy wizualizację wnętrza, w której zaprezentujemy meble LAS czy Pedrali. Na końcu przyjedziemy do Państwa firmy i zamontujemy wybrane meble hotelowe, biurowe czy gabinetowe. Dysponujemy ekipą doświadczonych montażystów, którzy wyróżniają się wyjątkową dbałością o szczegóły. Gwarantujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Zapraszamy do kontaktu, jeśli mają Państwo pytania odnośnie wyposażenia biur.

rzetelna_firma

siedziba firmy - stecko meble
Stecko Meble
Siedziba firmy

Dane firmy:
STECKO MEBLE Gabriela Stecko, Andrzej Stecko spółka jawna
ul. Chodkiewicza 2,3,3a
70-344 Szczecin