O FRIMIE

Miło jest nam powitać Państwa na stronach serwisu internetowego firmy Stecko Meble.

Mamy nadzieję, że wzbudzi on zainteresowanie i zachęci Państwa do wizyty w salonie. Bardzo cenimy sobie bezpośredni kontakt z klientem. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdej realizacji od ponad 25 lat tworzymy wnętrza biurowe, hotelowe dostosowane do potrzeb jak również budżetu klienta.
Niewątpliwie nasze sukcesy są w dużej mierze zasługą, tych którzy nam zaufali. Mobilizują nas do intensywnych poszukiwań nowych produktów, technologii, wzornictwa. Staramy się rozszerzyć naszą ofertę, chcąc sprostać gustom i oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Wybierając sprawdzonych dostawców kierujemy się jego pozycją na rynku oraz stopniem zaawansowania technologicznego. Wielu wiodących producentów mebli zarówno polskich jak i zagranicznych powierzyło nam rolę autoryzowanego partnera. Potwierdzeniem tych słów są nadane stosowne certyfikaty.

Chcąc oszczędzić tak cenny czas, nasi doświadczeni handlowcy poprowadzą Państwa przez niewątpliwie trudny etap dokonania zakupu właściwych produktów. Dzięki aranżacji przestrzennej z łatwością zapoznają się Państwo z wizją nowego gabinetu czy też sali konferencyjnej. Dysponujemy wyspecjalizowaną ekipą montażystów, którzy z wyjątkową precyzją i profesjonalizmem wykonują montaż na miejscu u klienta. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

W przypadku pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

rzetelna_firma

siedziba firmy - stecko meble
Stecko Meble
Siedziba firmy

Dane firmy:
STECKO MEBLE Gabriela Stecko, Andrzej Stecko spółka jawna
ul. Chodkiewicza 2,3,3a
70-344 Szczecin