O FRIMIE

Aranżacja wnętrz

Od ponad 25 lat tworzymy wyjątkowe wnętrza biurowe i hotelowe spełniające wszystkie wymagania naszych Klientów. Kładziemy ogromny nacisk na indywidualne podejście do realizacji, ponieważ każda powierzchnia biurowa i każdy klient wymaga specyficznych rozwiązań. Tworząc aranżacje wnętrz, skupiamy się nie tylko na samym wyglądzie, ale również ergonomii i zasadach bezpieczeństwa. Pragniemy stworzyć wygodne miejsce pracy. Takie, które tworzy miłe skojarzenia i wspomnienia. Nieustannie poszukujemy nowych produktów, technologii i wzornictwa. Jesteśmy na bieżąco z trendami i rozwiązaniami stosowanymi w wyposażeniu biur.

meble biurowe, a w szczególności fotele ergonomiczne, zapewnią odpowiedni komfort użytkowana połączony z wyjątkową trwałością. Wieloletnia współpraca z czołowymi producentami mebli biurowych spowodowała, iż staliśmy się ich autoryzowanymi partnerami. Jednak zakres naszej działalności nie kończy się na biurach. Tworzymy również aranżacje recepcji hotelowych.

Wiemy, jak ważny jest dla Państwa czas. Dlatego też oferujemy usługi kompleksowe na każdym etapie aranżacji wnętrza biura lub hotelu. Doradzamy odnośnie wyboru umeblowania, opracujemy wizualizację wnętrza, a na końcu przyjedziemy do Państwa firmy i zamontujemy meble. Dysponujemy ekipą doświadczonych montażystów, którzy wyróżniają się wyjątkową i dbałością o szczegóły. Gwarantujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Zapraszamy do kontaktu, jeśli mają Państwo pytania odnośnie wyposażenia biur.

rzetelna_firma

siedziba firmy - stecko meble
Stecko Meble
Siedziba firmy

Dane firmy:
STECKO MEBLE Gabriela Stecko, Andrzej Stecko spółka jawna
ul. Chodkiewicza 2,3,3a
70-344 Szczecin